Įdomu

„Google Ads“ el. paštu siunčia grėsmes dėl reklamjuosčių reklamos stabdymo

„Google Ads“ el. paštu siunčia grėsmes dėl reklamjuosčių reklamos stabdymo

Google Ads dabar siunčia el. laiškus leidėjams, programėlių savininkams ir kitiems, jei jų svetainės ir programėlės nėra suderintos su ES vartotojų sutikimo politika (GDPR). Laiške teigiama: „Gali būti imtasi veiksmų, įskaitant sustabdymą, jei politikos pažeidimai nebus išspręsti.“

Tomas Ekelis (Thomas Eccel) paskelbė šio laiško ekrano nuotrauką X platformoje ir parašė: „Google ES politikos komanda išsiuntė el. laiškus svetainėms, kurių GDPR sutikimo skydeliai nėra tinkami. Jei iki nustatyto termino sutikimo skydelis nebus sutvarkytas, gali būti svarstomas „įskaitant sustabdymą“ Google Ads paskyros.“

Kas rašome el. laiške?

ES vartotojų sutikimo politika apibrėžia jūsų atsakomybę kaip mūsų skelbimo technologijos naudotojo:

  • Gauti EEE kartu su JK galutinių vartotojų sutikimą dėl:
  • slapukų ar kitų vietinės saugyklos naudojimo, kai tai teisiškai reikalaujama; ir asmens duomenų rinkimo, dalijimosi ir naudojimo personalizuotoms reklamoms.
  • Nustatyti kiekvieną šalį, kuri gali rinkti, gauti ar naudoti galutinių vartotojų asmens duomenis dėl jūsų naudojimosi „Google“ produktu.
  • Suteikti galutiniams vartotojams aiškią ir lengvai prieinamą informaciją apie šių šalių naudojimąsi asmens duomenimis.

Man pranešta, kad šie laiškai buvo išsiųsti kai kuriems reklamuotojams Europos regione.

Thomas Eccel įrašas dėl GPDR