Google Business Profile konfigūracija

Mes siūlome profesionalias Google Business Profile kūrimo ir priežiūros paslaugas. Mūsų komanda ne tik sukurs jūsų įmonės profilį Google platformoje, bet ir užtikrins, kad jis būtų tinkamai optimizuotas, kad suteiktų didžiausią matomumą Google paieškoje ir „Google Maps“

  Google Business Profile konfigūracija

  Google Business Profile paslaugos

  „Google Business Profile konfigūracijos paslauga suteikia galimybę dirbti su GBP (Google verslo profilio) specialistu, kuris gali tvarkyti visas smulkmenas ir didelius pakeitimus, kad pasiektumėte maksimalius rezultatus. Pasinaudojant mūsų paslaugomis, Jūs turėsite pilnai sutvarkytą ,,Google Business Profile” paskyrą ir pasieksite platesnį spektrą klientų.

  Mes galime atlikti šias paslaugas:

  • Skelbti savaitines reklamines žinutes.
  • Naujų produktų ir paslaugų pridėjimas,
  • Pridėti naujus klausimus ir atsakymus.
  • Klientams atsakyti į jų atsiliepimus
  • Vaizdo įrašų ir nuotraukų įkėlimą
  • Atliksime reikalingus pakeitimus, redagavimus ir atnaujinimus.
  • Stebėsime Jūsų profilį
  • Mėnesinę veiklos ataskaitą.

  Atliksime visas ,,Google” siūlomas rekomendacijas, kad užtikrintumėme Jums geriausią patirtį su ,,Google Business Profile”.

  Airway Google Business Profile konfigūracija

  Google Business Profile su keliomis lokacijomis

  Jei turite daugiau nei vieną Google verslo profilį, mes žinome iš savo patirties, koks sunkus gali būti visų paskyrų prižiūrėjimas

  Mes valdome daugybę skirtingų Google Business profilių su skirtingomis lokacijomis ir skirtingomis nišomis. 

  Norėdami gauti daugiau informacijos, prašome susisiekti su mumis arba paskambinti telefonu +370 618 00019, kad sužinotumėte daugiau apie tai, kaip galime padėti jūsų daugialokacijų verslui.

  Kaip veikia mūsų Google Business Profile paslaugos

  1. Papasakosite plačiau apie savo veiklą

  Viskas prasideda nuo to, kad sužinome daugiau apie Jus! Naudodamiesi mūsų paprasta Mes paprašysime Jūsų pateikti pačią svarbiausią informaciją apie Jūsų verslą, kad galėtumėme tinkamai sukonfigūruoti verslo profilius pagal Jus.

  2. Profilio kūrimas / auditavimas

  Kitas mūsų Google verslo valdymo paslaugos žingsnis yra Jūsų dabartinės paskyros veikimo įvertinimas. Jums paskirtas specialistas užfiksuoja Jūsų esamą veikimą ir raktažodžių reitingus. Tuomet Jūsų profiliui bus atliekamas auditas. Jums bus pateikiama informacija apie Jūsų Google verslo profilį. Jei dar neturite Google verslo profilio, mes jį Jums sukursime ir patvirtinsime.

  3. Optimizuosime Jūsų profilį

  Atlikus auditą, Jums priskirtas specialistus sukurs darbų sąrašą, kad pagerintų Jūsų įmonės profilį. Tai padės Jums pasiekti aukštesnius reitingus ir sugeneruoti daugiau skambučių ir paspaudimų į Jūsų internetinę svetainę.

  4. Profilio priežiūros darbai

  Kuomet Jūsų ,,Google Business Profile” bus optimizuotas, mes galėsime pradėti jį reklamuoti. Kiekvieną mėnesį, Jums bus pateikiami klausimai apie Jūsų verslą, atsakysime į klientų atsiliepimus. Tai padės Jūsų verslui sulaukti daugiau matomumo, srauto, skambučių ir naujų klientų.

  Nemokamas Google reklamos auditas
  gAUKITE NEMOKAMĄ REKLAMOS AUDITĄ

  Reikia Google reklamos audito? Susisiekite

   Google Business Profile sertifikatas