Google Tag Manager Konfigūravimas

Tai pagrindinis žingsnis siekiant optimizuoti Jūsų internetinės rinkodaros strategiją. Mes atidžiai išnagrinėsime Jūsų esamą ,,Google ads” reklamą. Įvertinsime jų silpnąsias vietas ir pateiksime konkrečias rekomendacijas

  Google Tag Manager Konfigūravimas

  Kas yra Google Tag Manager?

  Mūsų Google Tag Manager paslaugos suteikia galimybę įgyvendinti plačią sekimo įvairovę. Anksčiau sekimui ir trečiųjų šalių sekimo skriptams reikėdavo programuotojų komandų pagalbos. Tai reiškė, kad pakeitimai būdavo atidėliojami ir tekdavo ilgai laukti kodo išleidimo. Google Tag Manager pašalina šią būtinybę, suteikdamas galimybę neturintiems programavimo įgūdžių asmenims atnaujinti sekimą be vėlavimų, išlaikant lankstumą ir atitikimą esamoms rinkodaros reikmėms.

  Šis nemokamas įrankis leidžia siųsti pasirinktinius duomenis į Google Analytics. Veiklos, tokios kaip PDF failų atsisiuntimas, slinkimo sekimas, krepšelio apleidimas, yra tik keletas iš daugelio galimybių, kurias siūlo Google Tag Manager. Dar daugiau, Google Tag Manager gali būti naudojamas AMP svetainėse ir mobiliųjų programėlėse. Tai būtinas įrankis, jei norite maksimaliai išnaudoti savo Google Analytics ataskaitų galimybes ir gauti įžvalgų apie savo svetainės veikimą.

  Google reklamos audito procesas

  01
  Raktažodžių analizė
  Žymų konfigūravimas

  Atrinksime tikslingas žymas ir jas sukonfigūruosime Jūsų svetainės sekimo poreikiams, užtikrinant tikslų ir efektyvų duomenų rinkimą.

  02
  Tekstų peržiūra
  GTM kodo diegimas į svetainę

  Įdiegsime GTAG kodą į Jūsų svetainę, užtikrindami sklandų ir teisingą Google Analytics integravimą bei duomenų kaupimą.

  03
  CPC peržiūra
  Publikavimas

  Užbaigsime visą konfigūracijos procesą ir publikuosime nustatymus, kad Jūsų svetainė pradėtų veiksmingai naudoti Google Tag Manager galimybes.

  Google Tag Manager auditas

  Jei jau naudojate Google Tag Manager, mes galime įvertinti ir patarti, kaip galėtumėte geriau išnaudoti Google Tag Manager. Mes apžvelgsime, kaip yra sukonfigūruotos Jūsų žymos, kad išsiaiškintume, ar jie gali būti patobulinti. Taip pat atkreipiame dėmesį į galimas spragas, dėl kurių prarandate vertingas įžvalgas, ir patariame, kaip turėtumėte spręsti šias problemas ir teisingai nustatyti žymas.

  • Patikrinsime ar žymos yra teisingai sukonfigūruotos.
  • Patikrinsime ar žymos yra aktyvios ,,Google Analytics”
  • Aktyvuosime neaktyvias žymas.
  • Pašalinsime nereikalingas žymas.
  • Peržvelgsime galimas spragas efektyviam veikimui.
  • Testavimas.
  • Publikavimas
  • Google Analytics tikslų atnaujinimas
  Nemokamas Google reklamos auditas
  Sekite savo konversijas

  Reikia Google Tag Manager konfigūracijos? Susisiekite